Simurg Web Tasarım - İzmir | Sık Sorulan Sorular
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Bilgi Talep Formu

Bu sorunun net bir cevabı bulunmamaktadır. Bir web sitesi, projenin ihtiyaçlarına göre fiyatlandırılır. Her web sitesi benzersizdir ve farklı ihtiyaçlar gerektirir. Bunun için size birçok soru soracağız, ihtiyaçlarınızı değerlendireceğiz ve bu değerlendirmeye dayalı olarak size bir teklif vereceğiz. Kapsamı belli olan web sitesi paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Ortalama olarak, kurumsal web sitelerini 2 ve 4 haftalık bir sürede hazırlıyoruz. Ancak sizlerden gelecek olan içeriklerin tarafımıza ulaşma süresine bağlı olduğunu da hatırlatmak isteriz. Özel tasarım web sitelerinde ise süreç; tasarım ve yazılım için 8 haftadır. Ortalama 8 haftalık bir sürede özel tasarım web sitesi çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.

Evet, sitenize yayına aldıktan sonra sizlere vereceğimiz kısa bir eğitim sonrasında yönetim paneline giriş yaparak sitenizde güncelleme yapabilir, yeni içerik ekleyebilir veya daha önce eklenen içerikleri silebilirsiniz. Bize ihtiyaç duymadan web sitede dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Evet, hazırlamış olduğumuz web siteleri bilgisayar, tablet ve tüm mobil cihazlar ile uyumlu çalışmaktadır.

Verdiğiniz hizmete daha hakim olduğunuz için genellikle içerikleri sizlerden talep ediyoruz. Fakat içerik üretemediğiniz durumlarda sizler için ekibimizde bulunan içerik yazarımız ek bir ücret karşılığında içeriklerinizi hazırlayabilir.

Evet, bizden bir web sitesi hizmeti satın aldığınızda web sitesi tamamen size ait olur. Fakat web sitelerinin yayına alınabilmesi için bir sunucuya ihtiyaç vardır. Bu sunucu yıllık olarak yenilenmektedir. Bizlerden hizmet satın aldığınızda ilk yıl Hosting(Sunucu) ve SSL sertifikasını ücretsiz vermekteyiz.

Firma olarak verdiğimiz tüm hizmetlerimizin arkasındayız. Web siteleriniz, bizim sunucularımızda barındığı sürece ömür boyu garanti kapsamındadır. Web sitenizde bir hata oluşma durumunda size destek verecek ve en kısa sürede sorunlarınızı çözüme kavuşturacağız.

Tabii ki web sitenizi size ait sunuculara taşıyabiliriz. Fakat size ait sunucuda oluşabilecek sunucu bazlı hatalarda teknik destek sağlamamaktayız.

Web tasarım hizmetlerinde Simurg İzmir Web Tasarım da öncü kuruluşlardandır. Simurg web hizmet ajansı, web tasarımı hizmetleri konusunda öncü kuruluşlardan biridir. Web Dizayn firmaları arasında liderlik yarışının hem ilklerindendir, hem de en favori koşucularındandır. Biz biliriz ki; web sitesi tasarımı her müşterimizin online itibarıdır, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, web hizmet ajansları da onların mimarıdır, danışmanıdır, online mecralardaki rehberidir. Web dizayn ve web yazılım uzmanlık isteyen konulardır. Simurg, kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri - mutlu web tasarım şirketi denkleminin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olması ekseninde çalışmalar yapmaktadır. Web tasarım ajansları Web hizmetleri kültürünün temelinde kurumu tanımak yatar. Simurg ajans, hem yurt dışı, hem de yurtiçindeki müşterilerine en sağlıklı biçimde ulaşmak için özellikle yurtiçi müşterilerine yerinde ziyaretler yaparak, web tasarımı SEO ve yazılımı projeleri öncesi analiz aşamasını gerçekleştirmeyi esas alır. Farklı coğrafyalara hitap etmek için gereken tüm web design, SEO hizmetleri donanımına sahibiz. Web dizayn süreçleri, web dizaynı planlaması doğru yapıldığında başarılı olur. KOBİ, KOBİ+ segmentinde yer alan tüm kurumların web sitesi tasarımı hizmetleriyle kucaklamak için kendimizi sürekli yenileyerek, ülkemizin tüm diğer dinamiklerine vizyon - vitrin katmak misyonumuzdur. Modern tasarım SEO trendlerinin web tasarımı hizmetleriyle birleştirilmesi, güncel akımların ülkemizde de hayat bulması, ajanslar için en önemli nitelikte farklılıklar yaratmaktadır.2020'den bu yana web dizayn ihtiyaçlarınız için en doğru adres olmaya devam ediyoruz: » web tasarım firmaları » web design » web dizaynı » web yazılım geliştirme » web dizayn ajansları » web development hizmetleri » web tasarım şirketleri web projeleri geliştirme çok önemli iki iddialı kelimenin, hakkının tam teslim edilmesiyle olgunlaşır. Tüm web tasarım projelerimizde hem web yazılım geliştirme, hem de harika işler çıkarmanın, profesyonel web tasarımın ve yazılımın markası olmanın haklı gururunu yaşamak bizi motive eden temel hedeflerimizdendir. Web tasarım projesini Simurg Ajans'a vererek online prestijini emin ellere teslim etmek isteyen her müşteri, sonraki projelerinde tekrar Simurg'u seçmektedir. Simurg Ajans; bu gururu taşımaya ve güveni boşa çıkarmamaya gayret ederek, daima tam konsantrasyonla çalışmakta, en iyi yaptığı işi yani web tasarım ve yazılım projeleri yapmaya devam etmektedir.

Sosyal medya yönetimi , dijital platformlardaki hesapların doğru bir şekilde konumlanması , marka tanıtımının arttırılması ve hesabın karşılaşabileceği herhangi bir durum karşısında nasıl bir yol izleneceğini düzenli ve uyumlu bir şekilde yönetilmesi anlamına gelmektedir.

Sosyal medya yönetimi öncesinde; brief çözümleme , marka ve rakip analizi , dijital strateji planı hazırlanmaktadır. Ardından markanıza ve hedef kitlenize ulaşacak içerik üretimleri yapılmaktadır. İçerik üretimi yapılırken görsel , metin ve tasarımda markanızın ön planda olması ve prestijinizin korunması temel alınmaktadır. Nihai sonuçta çalışmaların hedef kitle üzerindeki etkisine göre raporlanmaktadır.

Brief çözümleme , Marka ve rakip analizi yapma , dijital strateji planı hazırlama olarak temelde üç aşamadan oluşmaktadır.

Sosyal medyadaki hesaplarınızın uzman danışmanlar tarafından hedef kitleniz ile etkileşim sağlayabilmeniz için hesaplarınızın yönetilmesidir.

Marka ve hedef kitle arasındaki etkileşim gücünü arttırmaktadır. Marka değerinin arttırılması ile birlikte bilinirliğini de arttırmaktadır. Firma ile tüketici arasında bir bağ oluşturarak mesajların tüketicide satın alma davranışına dönüşmesini sağlayarak firmanın pazarlama gücünü arttırmaktadır.

Firmaların ya da kişilerin sosyal medya hesaplarını yöneten uzman danışmanlardır. Firma ve tüketiciler arasındaki etkileşimi arttırmak için içerik üretmektedirler. Yayınlanacak içeriğin kişi veya firmaya göre hazırlanmasını , içeriğin planlanmasını üstlenmektedirler.

Google Ads sisteminde standart bir fiyatlandırma yoktur. Aylık olarak istediğiniz bakiyeyi harcamakta özgürsünüz. Reklam bütçeniz arttıkça dönüşümleriniz artar.

Türkiye’de ortalama tıklama başına maliyet 7 kuruş ile 10 TL arasında değişmektedir. Fakat 10 TL’den de fazla olabilir. Bu maliyet rekabete göre açık arttırma sistemi ile belli olur. Reklam verenler anlık olarak tıklama başına maliyeti arttırıp azaltabilir. Bu yüzden fiyat sürekli değişiklik gösterir.

Evet, dilediğiniz zaman günlük reklam bütçenizi değiştirebilirsiniz. a başına maliyet 7 kuruş ile 10 TL arasında değişmektedir. Fakat 10 TL’den de fazla olabilir. Bu maliyet rekabete göre açık arttırma sistemi ile belli olur. Reklam verenler anlık olarak tıklama başına maliyeti arttırıp azaltabilir. Bu yüzden fiyat sürekli değişiklik gösterir.

İstediğiniz fiyat aralığında bütçe belirleyebilirsiniz. Bu soruya net bir cevabımızın olmaması ile birlikte asıl önemli olan ne kadar bir dönüşüme ihtiyacınız olduğudur. Çok büyük kitlelere ulaşmak için ilk etapta sektörünüzdeki rekabetin incelenmesi gerekmektedir. Ortalama bir fiyat vermek gerekir ise; Butik işletmeler için aylık minimum reklam bütçesi önerisi: 1.000TL+ Büyük firmalar için aylık minimum reklam bütçesi önerisi: 5.000TL+

Günlük bütçenizin bitmemesi durumunda günlük bakiyeniz ertesi güne devreder.
Örneğin 100 TL’lik günlük bütçeniz var ve sistem tarafından bugün 50 TL harcama yapıldı. Geri kalan 50 TL’lik tutar ertesi güne devredeceği için ertesi gün 150 TL harcanabilir. Google Ads sistemi otomatik olarak tüm bu ayarlamaları yapmaktadır.
Sonuç olarak toplam bütçeniz bitene kadar reklamlarınız devam edecektir.

Bir IP adresinden birden fazla tıklama alırsanız, sadece bir tıklama sayılacaktır. Diğer tıklamalar için ücret ödemezsiniz. Google bunun gibi saldırı tıklamalarını tespit eder, bu sayede bu gibi durumlarda hiçbir ücret ödemezsiniz.

Öncelikle verdiğiniz hizmete, istediğiniz reklam çalışmasının kapsamına bağlı olarak bu süre değişmektedir. Ortalama olarak 5 gün içerisinde reklam çalışmalarınızı tamamlayıp yayına almaktayız. *Pozitif ve negatif anahtar kelime çalışması, *Hedef kitle çalışması, *Google dönüşüm araçlarının kurulması gibi birçok işlem yapılmaktadır. Bu işlemler, daha uygun maliyetlerle yüksek dönüşüm oranını yakalamak için gereklidir.

Bu hizmet size ait web sayfasının hem organik hem direkt hem de diğer trafik kanallarının iyileşmesine katkı sağlayacaktır. Bütünsel olarak ele alınan bu hizmette bir yada bir kaç anahtar kelimeye değilde genele odaklanarak çalışma yapılmaktadır. Aynı zamanda pazarlama tarafında da faydasını göreceğiniz bir çalışma olmaktadır.

Sonuç odaklı olan bu hizmette web sitenizin performansının 4 aylık bir süreçte iyileştiğini göreceksiniz. Performansı daha da iyileştirmek ve daha iyi konumlara gelmek tamamen sizin yatırımlarınıza bağlı olarak değişecektir.

Tüm eksiklikleri, hataları, iyileştirmeleri ve uygulamaları sizlerde görebileceksiniz. Yapmış olduğumuz her çalışmanın ardından sizlere detaylı bir rapor sunuyor olacağız.

Web sitenizdeki tüm eksikleri ve hataları analiz ediyor ve düzeltiyoruz. Başarıya ulaşmanız için size bir yol haritası çıkarıyor ve bu süreçte sizlere detaylı raporlar sunuyoruz. Yapılan çalışmalar doğrultusunda gözle görülür bir artış yaşatıyoruz.

Shape Shape
İletişime Geç

Sizinde Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Projeniz mi Var?

İletişim
Hemen İletişime Geç